PERFECT i TACO HEMINGWAY na Life Festival Oświęcim!
Foto:http://lifefestival.pl/

PERFECT i TACO HEMINGWAY na Life Festival Oświęcim!

Legenda polskiego rocka oraz najmodniejszy obecnie polski raper dołączają składu LFO! Perfect i Taco Hemingway wystąpią na stadionie MOSiR w niedzielę, 19 czerwca, przed supergrupą Queen + Adam Lambert!

10c09-781520ac60
fot. http://lifefestival.pl/

„Autobiografia”, „Chcemy być sobą”, czy „Niepokonani” – te kawałki zna każdy fan muzyki w Polsce, niezmiennie królują na playlistach największych stacji radiowych w kraju. Perfect gra na scenie od ponad 35 lat! W zeszłym roku obchodził wyjątkowy jubileusz, uczczony trasą koncertową, podczas której odwiedził przeszło 30 miast. Tytuł “Artysty 25-lecia” Radia RMF FM, dwie najważniejsze SuperJedynki (nagroda publiczności oraz SuperPrzebój) na ubiegłorocznym festiwalu w Opolu, 1. miejsce na liście Polski Top Wszech Czasów Radiowej Trójki – to tylko kilka dowodów na to, że Perfect wciąż jest absolutną gwiazdą i numerem jeden na polskiej scenie muzyki rockowej. Zapowiedź czerwcowego koncertu na LFO możemy uznać za szczęśliwy powrót. Zespół gościł już na festiwalu trzy lata temu, w 2013 roku. Wtedy cały stadion był pod wrażeniem symfonicznej aranżacji kultowych przebojów. W tym roku publiczność może szykować się na rockowe brzmienie w najlepszym wydaniu!

869da-0e19d5b5c4
fot. http://lifefestival.pl/

Z kolei Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, to jeden z najgorętszych młodych artystów, o sławie wykraczającej poza środowisko hip-hopowe, z którego się wywodzi. Taco ma na koncie występy na największych polskich festiwalach, wyprzedaną trasę koncertową oraz podium na liście sprzedaży albumów OLiS. Na debiutanckiej płycie „Trójkąt warszawski” oraz późniejszej „Umowie o dzieło” uwagę zwracają przede wszystkim znakomite teksty, z którymi z łatwością utożsamiają się młodzi ludzie w całej Polsce.

Perfect oraz Taco Hemingway dołączają do ogłoszonych wcześniej artystów Life Festival Oświęcim 2016: Eltona Johna, formacji Queen + Adam Lambert oraz Johna Newmana i Dawida Podsiadły. Kolejne szczegóły programu LFO wkrótce!

Karnety oraz bilety na festiwal już w sprzedaży! Tutaj
Więcej o gwiazdach przeczytacie w zakładce artyści
Pełny program imprezy tutaj

Źródło: lifefestival.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: