3. edycja Young Stars Festival dobiegła końca. Relacja
Foto:mat. prasowe

3. edycja Young Stars Festival dobiegła końca. Relacja

3. edycja Young Stars Festival 2016 dobiegła końca

YOUNG STARS FESTIVAL 2016 już się zakończył i przeszedł do historii. 28. sierpnia na Warszawskim Torwarze miało miejsce największe wydarzenie roku łączące wszystkie pokolenia. Tego roku festiwal pobił wszelkie rekordy w tym rekord publiczności. Bilety na festiwal rozeszły się w zaskakująco szybkim tempie, a na cztery dni przed rozpoczęciem imprezy bilety były już wyprzedane. Warszawa na jeden dzień stała się kulturowo-młodzieżowym centrum Polski.

young stars festival 1Zanim na scenie pojawili się znani i lubiani uczestnicy mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami twarzą w twarz. Meet & Greet rozbudzało emocję już od samego rana. Zaczęło się od spotkania z Sylwią Przybysz potem kolejno Sylwia Lipka, Dawid Kwiatkowski Samuel Nascimento, Bars And Melody, Jeremi & Artur Sikorscy, Saszan, Room 94. To moment, który zawsze rozbudza największe emocje i niezmiennie w tym roku widzieliśmy łzy szczęścia.

Festiwal rozpoczął się już o godzinie 15.00 ku uciesze publiki pierwszy na scenie pojawił się Stuu Games – jeden z najbardziej rozpoznawalnych YouTuberów i współprowadzący imprezę. Pierwsze dźwięki usłyszeliśmy z ust Kai Jabłońskiej oraz Marcina Patrzałka znanego do tej pory jako finalista 9.edycji program MBTM, który oczarował wszystkich swoimi umiejętnościami gitarowymi. Po tych występach na jakiś czas wypłynęliśmy poza granice Polski i mogliśmy posłuchać zagranicznej części festiwalu. Wybrzmiały dźwięki Samuela Nascimento aktora i muzyka z Brazylii, Davida Bulleya z Anglii i energicznego rockowego Room 94, którzy również przylecieli na festiwal z wysp Brytyjskich.

Po ich występach przyszedł czas na YouTuberów, którzy jak się okazało posiadają też umiejętności sceniczno – muzykalne. Zaczął Young Multi, a zaraz po nim na scenę wszedł Gimpson, który dawał swój debiutancki koncert po premierze jego nowej płyty.

Po raz pierwszy w 2016 roku odbył się konkurs Fanta Future Young Stars. Dzięki któremu organizatorzy wyłonili przyszłą gwiazdę projektu, a zwyciężczyni czyli Dominika Sozańska mogła pokazać się przed dużą publicznością. Po kilku godzinach dobrej dawki muzyki zaproponowanej przez zagraniczne gwiazdy i początkujących artystów przyszedł czas na występy znanych i uwielbianych przez setki tysięcy nastolatków wokalistów młodego pokolenia. Na scenie pojawili się: Jeremi Sikorski & Artur Sikorski, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka i Saszan. W harmonogramie organizator, przewidział też czas na niespodziankę. Na scenie pojawili się ponownie Jeremi, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka i Artur. Wspólnymi siłami wykonali utwór “Spełniaj Marzenia”, który z tytuły hymnu Young Stars Camp stał się wakacyjnym hitem, a na YT ma już 1.5 miliona wyświetleń.

young stars festival 2W tegorocznej edycji festiwalu organizator zaproponował również project Forever Young w ramach którego wystąpił TEDE, który udowodnił, że młodym się jest w każdym wieku, ale przede wszystkim udowodnił też, że ma ogromny dystans do siebie i potrafi swoją muzykę dostosować do okoliczności.

Późną wieczorową porą przyszedł czas na headlinerów imprezy. Długo wyczekiwani Bars And Melody, przylecieli ponownie do Polski żeby dać rewelacyjny koncert. Kobiecym krzykom i wyznaniom miłości dochodzącym z publiczności nie było końca. Fanom nie pomógł ostygnąć występujący po BaM Dawid Kwiatkowski, który dał z siebie wszystko na scenie, ale co najważniejsze podczas festiwalu odbyła się premiera jego nowego singla “Say Yes”, a Kwiatkowski zapowiedział nadejście nowej ery.

Gwiazdy Young Stars Festival 2015 sprawiły, że publiczność bawiła się znakomicie. Po występach idoli, odbywała się gala wręczenia nagród – YOUNG STARS AWARDS. Statuetki w ośmiu kategoriach powędrowały do najważniejszych osobistości młodzieżowej sceny muzycznej. Oto pełna lista zwycięzców:

Artysta Roku – Dawid Kwiatkowski
Artystka Roku – Sylwia Przybysz
Zespół Roku – Bars And Melody
Debiut Roku (Artysta) – Young Multi
Debiut Roku (Artystka) – Sylwia Lipka
Przebój Roku – Remo ft. Gimpson & Mamiko “Bomsite A”
Teledysk Roku – Saszan “Dizzy”
– Fanta Future Young Stars – Dominika Sozańska

FOTORELACJA Z WYDARZENIA:
http://www.facebook.com/youngstarsprojekt
https://instagram.com/youngstars_official

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: