AGNES OBEL prezentuje drugi singiel z nowej płyty!
Foto:mat. prasowe

AGNES OBEL prezentuje drugi singiel z nowej płyty!

AGNES OBEL prezentuje drugi singiel z nowej płyty!

„Golden Green” to tytuł drugiego singla Agnes Obel, który promuje najnowszy krążek artystki zatytułowany „Citizen Of Glass”. Utworu można posłuchać pod tym adresem:

Agnes Obel_Citizen Of Glass _ Album Cover„Utwór opowiada o tym, w jaki sposób nasz umysł pod wpływem zazdrości, potrafi wykreować alternatywną wersję danej historii, zmieniając w ten sposób rzeczywistość. Kompozycja została zainspirowana powieścią „Zazdrość” z 1927 r., której autorem jest Yuri Olesha” – mówi Agnes.

Nowy album to następca przełomowego w karierze Agnes „Aventine” z 2013 r. Z repertuarem z drugiej płyty Obel objechała niemalże cały świat, występując na najbardziej prestiżowych scenach (między innymi Somerset House, Sheperd’s Bush Empire czy Barbican).

Materiał na nową płytę został zarejestrowany, wyprodukowany i zmiksowany przez samą artystkę w Aventine-Neukölln oraz w studiu BrandNewMusic w Berlinie. „Citizen Of Glass” będzie dostępny na CD, w formie elektronicznej oraz na czarnym 180 g winylu wraz z kodem do ściągnięcia albumu. Krążek można nabyć w przedsprzedaży pod tym adresem: www.agnesobel.com Album ukaże się na rynku 21 października nakładem wytwórni Play It Again Sam.

Agnes Obel na jesieni zawita do Polski. 11 listopada wystąpi w Starym Maneżu w Gdańsku, a 12 listopada w warszawskiej Stodole.

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: