AGNIESZKA CHYLIŃSKA NA PIERWSZYM MIEJSCU OLIS! ‘FOREVER CHILD’ NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCĄ SIĘ PŁYTĄ W POLSCE!

AGNIESZKA CHYLIŃSKA NA PIERWSZYM MIEJSCU OLIS! ‘FOREVER CHILD’ NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCĄ SIĘ PŁYTĄ W POLSCE!

Wydana bez zapowiedzi i bez singli przed premierą krążka płyta Agnieszki Chylińskiej ‚Forever Child’ zadebiutowała na pierwszym miejscu OLiS, co oznacza że jest najczęściej kupowaną płytą w Polsce.

Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września i zaskoczył wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu ‚Królowa Łez’, który obejrzeć można na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki Chylińskiej:

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. ‚Forever Child’ to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: ‚nigdy taka sama’. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować ‚pod jednym dachem’ rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

‚Forever Child’ to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu ‚nigdy taką samą’.
Wraz z premierą płyty ruszyła również Trasa Koncertowa FOREVER CHILD. Bilety w całej Polsce sprzedają się w zawrotnym tempie, o czym świadczy wyprzedany w 5 dni koncert w Warszawie!

21.10 – Warszawa                                  unnamed
4.11 – Wrocław
6.11 – Łódź
22.11 – Poznań
4.12 – Kraków
10.12 – Katowice
11.12 – Gdańsk
10.03 – Londyn
11.03 – Manchester
12.03 – Dublin

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: mat.press

O Autorze

Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak

Ostatnio dodane: