Agnozja premiera internetowa!
Foto:facebook.com/NikolausFilmStudio

Agnozja premiera internetowa!

Wczoraj swoją internetową premierę miał film Agnozja stworzony przez amatorskie studio filmowe Nikolaus Film Studio składające się z uczniów I LO w Wałbrzychu.

Agnozja to opowieść o staropolskiej wsi, jej zwyczajach i legendach… Film inspirowany jedną z legend z książki Bohdana Baranowskiego „W kręgu upiorów i wilkołaków”.

Agnozja to już drugie wspólne przedsięwzięcie Mikołaja Grzebieniaka, Filipa Orlińskiego i Macieja Frąszczaka. Pierwszym zrealizowanym przez nich filmem była „Manipulacja”. Jego premiera miała miejsce w grudniu 2014 r. w wałbrzyskim kinie „Apollo”.

Film dostępny poniżej oraz na kanale YouTube Nikolaus Film Studio

Więcej informacji:
Fanpage Nikolaus Film Studio
Kanał youtube Nikolaus Film Studio
Muzka do filmu Bartosz Miszczyk m:23 Studio

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: