Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Akcja Sprzątanie Świata z Sonbird w Olsztynie i na Helu

Sonbird zaprasza do wspólnego Sprzątania Świata już w najbliższy poniedziałek (22 lipca) w Olsztynie, które zakończy się wyjątkowym koncertem! Akcja będzie miała swoją kontynuację również na Helu w sobotę (27 lipca)!

Do Sprzątania Świat zespół Sonbird został wytypowany przez Kwiat Jabłoni, który kilka dni temu posprzątał kawałek Warszawy. Teraz Sonbird będą sprzątać Park Kusocińskiego w Olsztynie – w najbliższy poniedziałek (22 lipca) od godziny 15:00. Po akcji sprzątania, Sonbird zagrają specjalny akustyczny koncert przy Autobusie Kultury. Start koncertu o godzinie 17:00.

Akcja Sprzątanie Świata organizowana jest wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie i będzie ona częścią projektu #autobuskultury. 

Szczegóły sprzątania w Olsztynie: 
https://www.facebook.com/events/2370646146484871/

To nie koniec! Sonbird postanowili posprzątać jeszcze jedno miejsce – Cypel Helski. W sobotę (27 lipca) o godzinie 14:00 posprzątają również fragment Helu, a następnie zagrają mini koncert. Do akcji dołączył Wydział Promocji Miasta Hel.

Sonbird zapraszają wszystkich do pomocy, każda para rąk jest na wagę złota!

Szczegóły sprzątania na Helu: 
https://www.facebook.com/events/2412187885769598/


Sonbird – Hel

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: