Alan Walker gwiazdą ESKA Music Awards 2016!!!

Norweski producent muzyczny Alan Walker, autor hitowego „Faded”, to pierwszy zagraniczny artysta, który wystąpi 26 sierpnia podczas gali ESKA Music Awards w Szczecinie. Ponadto na scenie pojawią się najpopularniejsi polscy twórcy m.in.: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży oraz Video.

AlanWalker_small5 ByMarcus Ronne
fot. Marcus Ronne (mat. prasowe)

Alan Walker podczas uroczystej gali wręczenia ESKA Music Awards wykona dwa przeboje: „Faded” oraz „Sing Me To Sleep”. Ten pierwszy utwór w Polsce sprzedał się już w ilości kwalifikującej singiel do Diamentowej Płyty!!!

Oprócz światowej sławy producenta na scenie pojawią się także polscy twórcy, których utwory na przełomie 2015 i 2016 roku biły rekordy popularności. Będą to m.in.: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, C-BooL, Grzegorz Hyży, Sound’n’Grace, Video. Po raz pierwszy przed szczecińską widownią zaśpiewają debiutanci nominowani do ESKA Music Awards 2016: Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz, Szymon Chodyniecki.

Lista tegorocznych wykonawców, których występy uświetnią rozdanie ESKA Music Awards 2016, wciąż jest kompletowana. Już wkrótce podane zostaną kolejne nazwiska.

ema_2016_v4

Jak co roku podczas wyjątkowego koncertu ogłoszone zostanie, który z nominowanych w 7 kategoriach artystów otrzyma ESKA Music Awards 2016. Uroczysta gala będzie transmitowana przez TVP1, a relację na żywo usłyszeć będzie można w Radiu ESKA. ESKA TV pokaże retransmisję z wydarzenia. Przypominamy, że nadal można głosować na swoich faworytów – głos należy oddać za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl do 25 sierpnia do godz. 8:00.

Alan Walker to 19-letni norweski muzyk, producent i didżej. Karierę zaczynał pod pseudonimem DJ Walkzz. W bardzo szybkim czasie jego piosenki podbiły listy przebojów na całym świecie. Popularność zyskał singlem „Faded”, który w Polsce został okrzyknięty diamentowym. Obecnie na swoim koncie artysta ma 4 mln legalnie pobranych singli, 400 mln odtworzeń klipu, a także liczne Złote i Platynowe Płyty w kilkunastu krajach na świecie. Jego najnowszym utworem jest „Sing Me To Sleep”, w którym śpiewa Iselin Solheim, znana z piosenki „Faded”.

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.