ALAN WALKER gwiazdą zagraniczną ESKA MUSIC AWARDS 2016!
Foto:mat. prasowe

ALAN WALKER gwiazdą zagraniczną ESKA MUSIC AWARDS 2016!

Alan Walker gwiazdą ESKA Music Awards 2016!!!

Norweski producent muzyczny Alan Walker, autor hitowego „Faded”, to pierwszy zagraniczny artysta, który wystąpi 26 sierpnia podczas gali ESKA Music Awards w Szczecinie. Ponadto na scenie pojawią się najpopularniejsi polscy twórcy m.in.: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży oraz Video.

AlanWalker_small5 ByMarcus Ronne
fot. Marcus Ronne (mat. prasowe)

Alan Walker podczas uroczystej gali wręczenia ESKA Music Awards wykona dwa przeboje: „Faded” oraz „Sing Me To Sleep”. Ten pierwszy utwór w Polsce sprzedał się już w ilości kwalifikującej singiel do Diamentowej Płyty!!!

Oprócz światowej sławy producenta na scenie pojawią się także polscy twórcy, których utwory na przełomie 2015 i 2016 roku biły rekordy popularności. Będą to m.in.: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, C-BooL, Grzegorz Hyży, Sound’n’Grace, Video. Po raz pierwszy przed szczecińską widownią zaśpiewają debiutanci nominowani do ESKA Music Awards 2016: Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz, Szymon Chodyniecki.

Lista tegorocznych wykonawców, których występy uświetnią rozdanie ESKA Music Awards 2016, wciąż jest kompletowana. Już wkrótce podane zostaną kolejne nazwiska.

ema_2016_v4

Jak co roku podczas wyjątkowego koncertu ogłoszone zostanie, który z nominowanych w 7 kategoriach artystów otrzyma ESKA Music Awards 2016. Uroczysta gala będzie transmitowana przez TVP1, a relację na żywo usłyszeć będzie można w Radiu ESKA. ESKA TV pokaże retransmisję z wydarzenia. Przypominamy, że nadal można głosować na swoich faworytów – głos należy oddać za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl do 25 sierpnia do godz. 8:00.

Alan Walker to 19-letni norweski muzyk, producent i didżej. Karierę zaczynał pod pseudonimem DJ Walkzz. W bardzo szybkim czasie jego piosenki podbiły listy przebojów na całym świecie. Popularność zyskał singlem „Faded”, który w Polsce został okrzyknięty diamentowym. Obecnie na swoim koncie artysta ma 4 mln legalnie pobranych singli, 400 mln odtworzeń klipu, a także liczne Złote i Platynowe Płyty w kilkunastu krajach na świecie. Jego najnowszym utworem jest „Sing Me To Sleep”, w którym śpiewa Iselin Solheim, znana z piosenki „Faded”.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: