ALICIA KEYS POWRACA Z NOWYM SINGLEM! Posłuchaj – „In Common” – zapowiedź nowej płyty!
Foto:mat. prasowe

ALICIA KEYS POWRACA Z NOWYM SINGLEM! Posłuchaj – „In Common” – zapowiedź nowej płyty!

Po prawie czterech latach milczenia, Alicia Keys powraca z nowym utworem – „In Common”!

Singiel dostępny jest już w serwisach cyfrowych – posłuchaj/kup TUTAJ!

„In Common” zapowiada nowy, szósty studyjny album artystki. Jego premiera zaplanowana jest latem i ukaże się nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records. Utwór napisany przez Alicię Kyes, Illangelo, Tayla Parks i Billy Walsh, wyprodukował Illangelo (nagrodzony Grammy za płytę The Weeknd). „In Common” od pierwszych taktów przywodzi skojarzenia z latem, popowe brzmienie, z elementami latynoskiego rytmu, podbite elektronicznym bitem.

Posłuchaj „In Common”!

„Wszyscy mamy swoje problemy, wyzwania. Wszyscy jesteśmy trochę pokręceni i dobrze. W rzeczywistości to właśnie pozwala nam wzajemnie się zrozumieć. Dla mnie to właśnie jest piękne.” – stwierdza Alicia.

Nowa płyta ma odzwierciedlać nowojorskie korzenie i powiązania Keys z kulturą hip-hopową, ukazując jednocześnie to, kim jest dziś Alicia jako aktywista, artystka i kobieta.

Po raz pierwszy Keys zaprezentuje nowy utwór w najbliższą sobotę, 7 maja w programie „Saturday Night Live”. Natomiast 28 maja wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów UEFA w Mediolanie, a jesienią zasiądzie w fotelu jurora amerykańskiej edycji „The Voice”.

***

Więcej informacji o Alicia Keys:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: