Alicia Keys wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów UEFA!
Foto:mat. prasowe

Alicia Keys wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów UEFA!

Alicia Keys wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów UEFA!

alicia keys

Tegoroczną ceremonię finału Ligi Mistrzów UEFA, która odbędzie się 28 maja na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie uświetni występ Alici Keys.

Artystka zaśpiewa przed rozpoczęciem meczu, transmitowanego do ponad 220 krajów i szacuje się, że zgromadzi ponad 180 milionów widzów na całym świecie! Jest to niewątpliwie najchętniej oglądana impreza sportowa.

„Jestem ogromnie podekscytowana, że będę mogła podzielić się moją nową muzyką w finale Ligi Mistrzów – wydarzeniu, które obchodzone jest w każdym zakątku świata!” – mówi Alicia i dodaje: „Będzie to bardzo ważny historyczny moment, taki, który ukazuje ducha wspólnoty, który dzielimy wszyscy bez względu na to skąd i kim jesteśmy. Jestem zaszczycona, że będę częścią tak wzniosłego wydarzenia.”

***

Więcej informacji o Alicia Keys:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter

Więcej informacji o finale Ligi Mistrzów UEFA : http://www.uefa.com/uefachampionsleague/

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: