Alicia Keys wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów UEFA!

alicia keys

Tegoroczną ceremonię finału Ligi Mistrzów UEFA, która odbędzie się 28 maja na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie uświetni występ Alici Keys.

Artystka zaśpiewa przed rozpoczęciem meczu, transmitowanego do ponad 220 krajów i szacuje się, że zgromadzi ponad 180 milionów widzów na całym świecie! Jest to niewątpliwie najchętniej oglądana impreza sportowa.

„Jestem ogromnie podekscytowana, że będę mogła podzielić się moją nową muzyką w finale Ligi Mistrzów – wydarzeniu, które obchodzone jest w każdym zakątku świata!” – mówi Alicia i dodaje: „Będzie to bardzo ważny historyczny moment, taki, który ukazuje ducha wspólnoty, który dzielimy wszyscy bez względu na to skąd i kim jesteśmy. Jestem zaszczycona, że będę częścią tak wzniosłego wydarzenia.”

***

Więcej informacji o Alicia Keys:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter

Więcej informacji o finale Ligi Mistrzów UEFA : http://www.uefa.com/uefachampionsleague/

Źródło: materiały prasowe

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.