Ultimate magazine theme for WordPress.

Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat na otwarciu Visa Kina Letnie1 min read

1. Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu; Alicja Bachleda-Curuś; Beata Majcher – Dyrektor Zakopiańskiego Centrum Kultury, Maciej Wojak Przewodniczący Komisji Kultury
0

Mimo deszczowej aury w piątkowy wieczór, kinomani entuzjastycznie przywitali Alicję Bachledę–Curuś na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Gwiazda otworzyła 10. jubileuszową edycję najdłuższego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.

Hollywoodzka aktorka odwiedziła swoje rodzinne strony, gdzie uczestniczyła  w pokazie specjalnym filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym zagrała główną rolę.

Wieczorem uroczyście otworzyła zakopiańską edycję najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017 i wraz z widzami wzięła udział w projekcji włoskiej komedii „Jak Bóg da”, prezentowanej w ramach cyklu Komediowe piątki.

Jak co roku, każdy tydzień festiwalu został podzielony na atrakcyjne dni tematyczne. W repertuarze znalazły się filmy oscarowe i nagradzane na europejskich festiwalach, światowe super hity i kino artystyczne, nie zabrakło też polskich produkcji, o których głośno w kraju i za granicą. Na Kulturalnym Placu Niepodległości nieopodal Krupówek, codziennie przez całe wakacje, można oglądać filmy na wielkim ekranie kinowym – w lipcu o godz. 22.00,
a w sierpniu o 21.30.

Wejdź na www.Kino.Visa.pl, sprawdź nasz repertuar, głosuj w Plebiscycie Publiczności i wygrywaj atrakcyjne nagrody oraz dowiedz się, gdzie w Sopocie, Zakopanem i Giżycku czekają na Ciebie festiwalowe atrakcje. Polub nasz profil na Facebooku @visakinoletnie i obserwuj nas na Instagramie.

Wszystkie projekcje w ramach festiwalu są bezpłatne.

Zapraszamy na lato pełne filmowych emocji!