20 Styczeń, 2017

  • Instagram
Alicja Majewska upublicznia okładkę nowej płyty!

Alicja Majewska upublicznia okładkę nowej płyty!

Alicja Majewska upublicznia okładkę nowej płyty!

 

Na początku roku informowaliśmy o rozpoczęciu naszej współpracy z pierwszą damą polskiej piosenki, czyli z Panią Alicją Majewską. Dziś zdradzamy pierwsze szczegóły tej intensywnej i bardzo ciekawej współpracy. Z przyjemnością ujawniamy okładkę najnowszego albumu Pani Majewskiej. Płyta zatytułowana „Wszystko może się stać” ukaże się 14 października 2016 nakładem Sony Music Poland. Za nagrania oraz produkcję całego albumu odpowiedzialny jestWłodzimierz Korcz, który od lat współpracuje z Artystką.„Wszystko może się stać” to pierwsza po 19 latach płyta z premierowym materiałem!

 

Zdjęcie okładkowe, jak i cała sesja do płyty, zostało zrealizowane przez niezawodny tandem fotograficzny – Zosię Ziję i Jacka Pióro.

 

Więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa już wkrótce!

 

Informacje o najbliższych koncertach na stronie internetowej: www.alicjamajewska.com.pl

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.