Marcelina, Gooral oraz amerykańska wokalistka Alo Wala, dołączyli do grona artystów tegorocznej edycji SnowShow Music Fest 2016. Na uczestników wyjazdu będą czekać także warsztaty z jedną z najbardziej znanych blogerek kulinarnych, Martą Dymek, autorką bloga i książki “Jadłonomia”.

 _DSC4304

Za 18 dni, we francuskiej miejscowości Les Sybelles, odbędzie się najbardziej oczekiwane wydarzenie tegorocznej zimy, SnowShow Music Fest, podczas którego będzie można wziąć udział w koncertach gwiazd, poszaleć na ośnieżonych stokach Alp oraz skorzystać z całej masy atrakcji dodatkowych. Na scenie w ciągu trzech festiwalowych wystąpią: Natalia Nykiel, Grubson, O.S.T.R., FairyTaleShow oraz Marcelina, Alo Wala i Gooral.

 

Co roku staramy się zaskakiwać uczestników SnowShow Music Fest czymś zupełnie nowym. Dlatego podczas tegorocznej edycji do współpracy postanowiliśmy zaprosić m.in. jedną z najbardziej znanych blogerek kulinarnych – Martę Dymek, która poprowadzi warsztaty z kuchni wegańskiej – podkreśla Michał Starkowski, dyrektor artystyczny i programowy SnowShow Music Fest.  Oczywiście do tego dojdą zajęcia taneczne z Anią “YouYa” Jujką, Turniej Pokerowy, imprezy DJskie (ok. 10 DJów) i mas innych atrakcji – dodaje Starkowski.

 

SnowShow Music Fest to połączenie pasji do nart, snowboardu, dobrej muzyki oraz ponad 8-letniego doświadczenia w organizacji pełnych atrakcji wyjazdów zimowych. W przeciągu 4. ostatnich lat na scenie festiwalowej wystąpili m.in. Łąki Łan, Dawid Podsiadło, Marika, Donatan&Cleo, czy Jamal Sound System. Więcej informacji na temat tegorocznej edycji dostępnych jest na: www.musicfest.pl

CHA_1683

Marcelina – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jest przedstawicielką alternatywnego popu, z którym od dawna eksperymentuje. Na swoim koncie ma dwa długogrające płyty i EPkę. Pierwszy singiel z najnowszej płyty Wschody/Zachody został zrealizowany w Maroko i wyreżyserowany przez samą artystkę. Teledysk do drugiego singla „Karmelove” w niedługim czasie osiągnął miliony wyświetleń na YouTubie i został gorąco przyjęty przez publiczność i krytykę. Marcelina zagrała kilkaset koncertów w całej Polsce, a także zagranicą (m.in Francja, Reunion, Mauritius). Była również nominowana do wielu prestiżowych nagród takich jak: Fryderyki (kat. debiut roku), Człowiek Roku Wrocławia, WARTO Gazety Wyborczej i innych.

 

Gooral – Popularność zaczął zdobywać po założeniu Psio Crew, za które dostał wyróżnienie za najlepszy debiut od Piotra Metza i Machiny, grając na Sziget, Colours of Ostrava czy w Porgy and Bess. Potem zrobił Etno Elektro. Jego muzyką reklamował się Heineken Opener i Coke Live Music Festival, na których to festiwalach grał równocześnie z Prince’m i Kanye Westem zapełniając koncerty kilkutysięcznym tłumem. Ostatnio Gooral wydał wraz z menagerem Łukaszem Adamczewskim we własnej wytwórni Kardiogram Tune płytę „Better Place” pieczętując współpracę z Anną „Wiosną” Rogowską i Maciejem „Kamerem” Szymonowiczem, po wspólnych występach m.in. u boku Woodkida czy Foreign Beggears. Wcześniej udźwiękowił film Franka Hurleya „South” z 1919 roku udowadniając, że potrafi nie tylko grać jako headliner prawie godzinę bisów w Diseldorfie, ale także stworzyć ambientową ścieżkę do filmu.

Alo_Wala

Alo Wala – To już drugi po Modestep’ie (UK) zagraniczny artysta SnowShow Music Fest. Artystka znana Wam między innymi z Tauron Nowa Muzyka czy Roskilde Festival, na którym w przeszłości zagrali m.in. Red Hot Chili Peppers, Metallica, Pearl Jam, Black Sabbath, Foo Fighters, Nirvana czy Coldplay. Alo Wala regularnie występuje jako support Buraka Som Sistema.

Bengalsko-indyjskie pochodzenie, mieszkała na czterech różnych kontynentach, a do pomocy dokooptowała sobie duński duet Copyflexa i Juliusa Sylvesta. Alo trochę śpiewa, choć więcej rapuje, a wspomniany duet jej nawijkę wspiera inspirowaną cumbią i włoskim gangsta rapem mieszanką electro i hip-hopu. Dodajmy do tego wizualizacje autorstwa VJ Mad Es, a otrzymamy idealny miejski soundtrack do przesiąkniętej internetem i smartfonami drugiej dekady XXI wieku..

 

—————–

SnowShow to marka biura podróży 360° specjalizującego się w organizacji wyjazdów w Alpy dla młodych ludzi. Jest największą tego typu firmą na polskim rynku. Organizuje studenckie wyjazdy SnowShow STUDENT dla osób w wieku 19-25 lat, obozy narciarskie i snowboardowe dla absolwentów w wieku 24-30 lat (tzw. SnowShow PLUS) oraz SnowShow OLDSCHOOL dla osób mających 30-39 lat. W ofercie posiada także wyjazdy rodzinne dla całych rodzin z dziećmi – ze żłobkiem, przedszkolem i szkółką narciarską. Specjalnością SnowShow są  wyjazdy muzyczne (np. największy tego typu projekt SnowShow Music Fest), czy coraz popularniejsze wyjazdy freeride’owe (jazda poza trasami po „puchu”) we francuskich Alpach. http://www.snowshow.pl