Z ogromną przyjemnością informujemy, że Anthrax wystąpi w charakterze gościa specjalnego podczas polskiego koncertu Iron Maiden, który odbędzie się 3 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu! Tego dnia szykuje się zatem wielkie święto dla fanów muzyki – będą oni mieli bowiem okazję zobaczyć dwie legendy metalu na jednej scenie.

Najnowszy album Anthrax „For All Kings”, od dnia premiery 26 lutego, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie, odnosząc sukcesy na listach sprzedaży. W Finlandii i w Niemczech album znalazł się kolejno na 4 i 5 miejscu, w Czechach na 10, w pozostałych krajach europejskich uplasował się od 10 do 50 miejsca, natomiast na amerykańskim Billboardzie krążek zadebiutował na 9-tej pozycji! Już w tym momencie, po bardzo wielu entuzjastycznych recenzjach, prasa okrzyknęła „For All Kings” jednym z najlepszych krążków w całej dyskografii zespołu.

 

Poniżej prezentujemy pochodzący z „For All Kings” utwór „Blood Eagle Wings”:

https://youtu.be/LuLvfm5yDlw

Przypominamy, że album „For All Kings” jest do nabycia pod tym linkiem:

http://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=anthrax+for+all+kings

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)