Bajm we Wrocławiu

Bajm we Wrocławiu

Beata Kozidrak, jedna z najważniejszych wokalistek w historii polskiej muzyki i zespół który zawładnął sercami całego kraju. Beata i Bajm – to esencja najwyższej jakości w naszym kraju. Melodie znają wszystkie pokolenia, słowa które nie tracą na aktualności, przeboje do których chce się wracać!
BINGO TOUR to spektakularny powrót Beaty w szczytowej formie! Największe hity, starannie przemyślana oprawa wizualna, goście oraz… nowe utwory! Show koncertowe, bazujące na wyjątkowej nici porozumienia z publicznością, które Muzycy budowali przez lata.
Ta trasa, to połączenie scenicznego „ja” Beaty Kozidrak i pop-rockowego brzmienia Bajmu. 16 polskich miast, a w tym m.in. Lublin,Bielsko-Biała Gdańsk, Łódź
Produkcja na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki.
To trzeba usłyszeć To trzeba zobaczyć!

Data: 03.04.2016

Godzina: 18:15

Miejsce: Hala Stulecia ul.Wystawowa 1

Organizator: Music Company

Bilety http://www.musiccompany.pl/bingo-tour-2016-beata-i-bajm

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: