Ultimate magazine theme for WordPress.

BARANOVSKI w nowej odsłonie w teledysku do utworu „Hey”1 min read

0

BARANOVSKI w nowej odsłonie
Zobaczcie teledysk do utworu ‘Hey’

Na oficjalnym kanale youtube BARANOVSKIEGO udostępniony został teledysk do nowego utworu artysty –  ‘Hey’. Video zrealizowała ekipa Postcard Sessions, a można je zobaczyć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=XHz5Tx0q0ws.

Debiutancki singiel BARANOVSKIego ‘Dym’ stał się niekwestionowanym przebojem radiowym. Piosenka przez kilka miesięcy nie schodziła z najwyższych rotacji czołowych rozgłośni w Polsce.

Po tym sukcesie młody wokalista i songwriter prezentuje kolejny kawałek zapowiadający jego debiutancką płytę. Tym razem BARANOVSKI nie celuje w radio – łącząca ostre gitarowe riffy i elektroniczne smaczki piosenka ‘Hey’ ma przede wszystkim pokazać jego wszechstronność, otwartość i odwagę w zdobywaniu serc słuchaczy.

Dużo o BARANOVSKIm mówią też jego koncerty. Świetne przyjęcie jego występu podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu zaowocowało wieloma koncertowymi propozycjami, w tym kilkoma podczas prestiżowych festiwalowych wydarzeń. Na pierwszy ogień już 2 czerwca idzie Orange Warsaw Festival, podczas którego Wojtek z zespołem obok znanych już piosenek zaprezentują materiał, który znajdzie się na jego debiutanckim albumie.