Ultimate magazine theme for WordPress.

Bardotka Trio & Kamil Bijoś z nowym, świątecznym singlem i teledyskiem. Posłuchaj w ich wykonaniu „Driving Home for Christmas”!2 min read

fot. J. Jarzębińska
0

Tradycji stało się zadość. Bardotka Trio i Kamil Bijoś, jak co roku, wspólnie nagrali świąteczny singiel i teledysk. “Driving Home for Christmas” to najbardziej znany zimowy przebój Chrisa Rea, który w nowym, charakterystycznym dla zespołu, wykonaniu zyskał wyjątkowy styl i klimat.

Utwór jest już czwartym “bożonarodzeniowym singlem” zespołu. Pierwszy pt. „The Christmas Song” ukazał się w grudniu 2012 roku. Następnie w roku 2014 został wydany „It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas” z gościnnym udziałem Kamila Bijosia, który od tego momentu na stałe zagościł w świątecznych piosenkach tria. W poprzednim roku artyści wspólnie przygotowali utwór „Christmas Waltz”. Podczas jego premiery zapowiedzieli: Zawsze w grudniu będzie ukazywał się nasz nowy “świąteczny kawałek”, a gdy uzbieramy ich wystarczającą ilość wydamy świąteczny album. Do tej pory zostały nagrane cztery utwory, więc fani muszą jeszcze chwilę zaczekać na zapowiadany album.

Utwór, który został wybrany na tegoroczny singiel, w wykonaniu zespołu i Kamila zyskał nowe, zaskakujące muzyczne oblicze. Piosenka z niezwykłą lekkością wprowadza nas w magiczny klimat świąt. Wraz z singlem ukazał się teledysk, utrzymany w specyficznej dla zespołu konwencji, który został zrealizowany w zasypanym śniegiem Zakopanem.

Link do teledysku: https://youtu.be/il-7LESW5p0

Zespół Bardotka Trio tworzą: Marta Podobas, Agnieszka Borkowska i Marta Zubilewicz – Ambroziewicz. Dziewczyny wczesną wiosną planują rozpocząć pracę nad nową płytą. Będzie to drugi w dyskografii krążek po debiutanckim “Raz. Dwa. O tak!”. Ale jednego możemy być pewni. Nawet jeśli nagrania nowego albumu przeciągną się dłużej – to za rok na pewno dostaniemy kolejny świąteczny singiel!

Materiały prasowe: artCONNECTION music

Projekt okładki: Maciej Tołwiński