Bat For Lashes zapowiada czwarty studyjny album „The Bride” premiera 1 lipca!
Foto:mat.prasowe

Bat For Lashes zapowiada czwarty studyjny album „The Bride” premiera 1 lipca!

Czwarty studyjny album Natashy Khan, dwukrotnie nominowana do prestiżowej nagrody Mercury Music Prize i nagrywającej pod pseudonimem Bat For Lashes, dwukrotnie nominowana do prestiżowej nagrody Mercury Music Prize.
Zwiastunem czwartej płyty Bat For Lashes jest piosenka „I Do”, delikatna, subtelna i liryczna, której można posłuchać na kanale youtube’owym Angielki pod tym adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=thDACGLOPIs.

„Panna młoda spogląda przez woalkę na zebrany w kościele tłum. Niektórzy z ludzi patrzą na nią, inni rozmawiają ze sobą, siedząc w kościelnych ławkach” – tak Natasha Khan rozpoczyna opowiedzianą na płycie „The Bride” historię. Historię tragiczną. Historię panny młodej, której narzeczony zginął tragicznie w wypadku w drodze do kościoła na ślub. Po tragedii, panna młoda sama odbywa zaplanowaną podróż, która miała być podróżą poślubną.
Natasha Khan tworzyła historię tak jakby była ona scenariuszem do filmu, zaś muzyka jego ścieżką dźwiękową. Muzycznie oraz graficznie to najambitniejsze dzieło Angielki. Produkcją zajęła się sama Natasha, a do współpracy przy albumie zaprosiła między innymi takich twórców jak: Simone Felice, Dan Carey, Head, Ben Christophers. Inspiracją dla płyty „The Bride” był krótkometrażowy film autorstwa artystki „I Do”, który wkrótce zostanie pokazany na Tribeca Film Festival w Nowym Jorku.

Piosenki miksowano i zmasterowano w londyńskich Metropolis Studios. Oprawa graficzna to wspólne dzieło Natashy Khan i Neila Kruga.
Poprzednia płyta Bat For Lashes to „The Haunted Man” z 2012 roku. Piosenka wokalistki, „Plan The Escape”, znalazła się na soundtracku filmu „Igrzyska śmierci: Kosogłos – Część 1”. We wrześniu 2015 roku ukazał się imienny zestaw projektu Natashy Khan o nazwie Sexwitch.

Tracklista: 

1. I Do
2. Joe’s Dream (Don’t Say Goodbye)

3. In God’s House

4. Honeymooning Alone

5. Sunday Love

6. Never Forgive The Angels

7. Close Encounters

8. Widow’s Peak

9. Land’s End

10. If I Knew

11. I Will Love Again

12. In Your Bed

13. Clouds (Bonus Track)

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak

Ostatnio dodane: