Ultimate magazine theme for WordPress.

Beat2Beat – znamy line-up!

0

Estrada Poznańska przedstawia nowy projekt muzyczny: Beat2Beat. Inicjatywa otrzymała właśnie Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Poznania. Organizatorki ujawniły line-up imprezy. W Scenie na Piętrze zagra m.in. wschodząca gwiazda muzyki R&B – Mahalia (UK). Będzie to jedyny koncert w Polsce podczas trasy koncertowej artystki.

Cykl koncertów beat2beat zainaguruje występ EABS. Zagrają 23 marca w Scenie na Piętrze. Nominowani do tegorocznych Fryderyków za jeden z najlepszych debiutów na polskiej scenie muzycznej – zaprezentują materiał „Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)”. EABS kontynuuje tradycję polskiej szkoły jazzu przeciwstawiając się utartym muzycznym standardom.

Bilety na koncert EABS powoli się kończą. Dostępne są w cenie 40/45 zł na portalu bilety24.pl oraz w kasie Estrady Poznańskiej.

Bilety na pozostałe koncerty będą dostępne w połowie marca.
Materiały promocyjne można pobrać na stronie Estrady, w zakładce GALERIA -> pliki do pobrania

EABS / beat2beat, 23.03, g. 20:00. Scena na Piętrze

beat2beat – cykl koncertów organizowany przez Estradę Poznańską, pod honorowym partonatem prezydenta miasta, prezentuje artystów i artystki, których charakteryzuje świeże spojrzenie na muzykę i swobodne poruszanie się między muzycznymi gatunkami. W tamach cyklu w Scenie na Piętrze usłyszymy takich artystów jak: EABS, Mahalia, Linia Nocna, Yeah But No i Yoachim
http://estrada.poznan.pl

 
W ramach rozgrzewki przed beat2beat polecamy koncert Mitch & Mitch. W Scenie na Piętrze zagrają 18. marca.
Mitch & Mitch po 15 latach grania mają na koncie ponad 5 płyt długogrających nagranych w duecie, kwintecie, oktecie, nonecie, tentecie, a nawet jako orkiestra i chór.
Po szalonym roku spędzonym w trasie ze Zbigniewem Wodeckim, kolejnym wyzwaniem była podróż do jednej z podświadomych ojczyzn zespołu – Brazylii. Tam Mitche spotkali się z równie legendarnym producentem i muzykiem Kassinem, znanym z projektu +2, współtworzącym Orquestra Imperial. Efektem ich spotkania jest płyta „Visitantes Nordestinos”.

Bilety na koncert Mitch & Mitch w cenie 45/55 zł dostępne są na portalu bilety24.pl oraz w kasie Estrady Poznańskiej.

Mitch & Mitch, 18.03, g. 20:00, Scena na Piętrze