BEATA W WAKACYJNYM WYDANIU!

Diva polskiej sceny muzycznej powraca z nowym singlem zapowiadającym kolejne wydawnictwo! „Upiłam się Tobą” to prawdziwie wakacyjny hit!

Beata Kozidrak to niekwestionowana diva polskiej sceny muzycznej!  Wokalistka przygotowuje się do wydania swojej kolejnej solowej płyty, którą na początku roku promował dobrze przyjęty singiel „Bingo”.

Ale po lekko melancholijnym i utrzymanych w kolorach szarości „Bingo” Beata powraca z nową, pełną koloru i prawdziwie wakacyjną propozycją. Utwór zatytułowany „Upiłam się Tobą” ma szansę zostać hitem zbliżających się wakacji!

POBIERZ „UPIŁAM SIĘ TOBĄ”

Pierwszy album Kozidrak, pt. „Beata” został wydany w 1998 roku. Solową dyskografię artystki zamyka album „Teraz płynę” z 2005 roku. Oba krążki otrzymały status podwójnej Platynowej Płyty. Płyta z nowym materiałem, na którym pojawią się „Upiłam się Tobą” oraz „Bingo” ukaże się 16 września nakładem Sony Music Poland.

***

FB Beata: https://www.facebook.com/beatakozidrakofficial/?fref=ts

Instagram Beata: https://www.instagram.com/beatakozidrak/

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)