25 Październik, 2016

  • Instagram
Beata Kozidrak zdradza szczegóły trasy koncertowej

Beata Kozidrak zdradza szczegóły trasy koncertowej

– Nastał dobry okres w moim życiu, bardzo twórczy. Dobrze mi się pracuje. Wciąż pojawiają się nowe pomysły – mówi Beata Kozidrak.

W tym roku zespół czekają nowa, solowa płyta i trasa koncertowa. Proszę o tym opowiedzieć.

– 14 lutego zaczynam trasę po najweselszych miastach w Polsce w tym w Lublinie . Będę występować również w Wielkiej Brytanii  dla Polonii  Na koncertach tych wystąpię w trzech odsłonach .

Jak będzie wyglądał koncert?

– Pierwsza  odsłona to „Beata Solo”, zaśpiewam piosenki z solowych albumów w tym piosenkę z mojej nowej płyty, którą właśnie nagrywam .

W kolejnej odsłonie akustycznej przypomnę fanom piosenki z poprzednich albumów ale w innej aranżacji.

I trzecia to typowe rockowe brzmienie .do tych trzech odsłon będą specjalnie przystosowane scena i wizualizacje I będę się często przebierać strojami odpowiednim oświetleniem podkreślę charakter tych odsłon. Myślę że zaskoczę kolorem włosów (śmiech ) po za tym będą wyświetlane krótkie filmy pokazujące  jak zmieniałam się a w raz ze mną moja muzyka – mówi w wywiadzie Beata Kozidrak.

Z niecierpliwością oczekujemy tej trasy koncertowej!

Beata Kozidrak & Bajm znamy już trasę koncertową 2016!!

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.