BEYONCE – obejrzyj klip do piosenki „Sorry”!
Foto:mat. prasowe

BEYONCE – obejrzyj klip do piosenki „Sorry”!

W kwietniu tego roku Beyonce po raz drugi w historii zaskoczyła fanów, wydając bez zapowiedzi nową płytę studyjną. „Wizualny album” jak określano projekt Lemonade, stanowiło 12 nowych piosenek i film, scalający w jedną całość teledyski do wszystkich utworów. Lemonade najpierw dostępna była wyłącznie w serwisie TIDAL a na początku maja trafił do sprzedaży cyfrowej (pobierz z iTunes) i trafił na półki sklepowe w formie CD+DVD.

Do tej pory żaden z teledysków nie trafił do ‘powszechnego’ obiegu – aż do teraz! Na pierwszy ogień artystka udostępniła właśnie klip do numeru ‘Sorry’ (kliknij TUTAJ aby obejrzeć). Oprócz Beyonce, zobaczymy w nim m.in. gwiazdę tenisa – Serenę Williams. Utwór jest pierwszym singlem przeznaczonym do promocji nowej płyty.

Warto dodać, że album „Lemonade” już teraz został obwołany Płytą Roku 2016 wg magazynu Rolling Stone. Trafił na 1. miejsce iTunes Album Charts w 102 krajach a w 14 krajach pokrył się Podwójną Platyną, Platyną lub Złotem (w tym w Polsce). Beyonce jest też jedyna artystką, która wszystkich swoich 6 płyt umieściła na szczycie Billboard Top 200. Za kilka dni artystka rozpoczyna europejską część swojej trasy koncertowej, w ramach której najbliżej Polski wystąpi m.in. w Sztokholmie i Frankfurcie.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: