BIBLIA AUDIO superprodukcja – ruszyły prace nad udźwiękowieniem najważniejszej Księgi świata
Foto:mat. prasowe

BIBLIA AUDIO superprodukcja – ruszyły prace nad udźwiękowieniem najważniejszej Księgi świata

W połowie kwietnia ruszyła zbiórka crowdfundingowa, której celem jest stworzenie pierwszej w historii dźwiękowej adaptacji Biblii, zrealizowanej z takim rozmachem. Sposób realizacji najpopularniejszej Księgi w dziejach ludzkości różni się jednak od koncepcji zwykłego audiobooka. Do projektu zostanie zaangażowanych około 300 aktorów, w tym czołówka polskich gwiazd małego i dużego ekranu.

preview_pendrive

Zbiórka crowdfundingowa została podzielona na kilka etapów i z sukcesem informujemy, że wspólnymi siłami udało się odblokować pierwszy próg o wartości 200 000 złotych! Za zebrane pieniądze zostanie przygotowana dźwiękowa adaptacja Nowego Testamentu.

Nowy Testament uda się zrealizować dzięki osobom, które wsparły projekt na Wspieram.to oraz pomocy partnera technologicznego – Orange Polska.

W ramach podziękowań za wsparcie projektu 18 lipca odbędzie się koncert BIBLIA AUDIO LIVE.

Co ważne – już w trakcie nagrań, na poszczególnych etapach produkcji, całość będzie udostępniana nieodpłatnie, w Internecie. Za projekt odpowiada Krzysztof Czeczot producent i reżyser najlepszych polskich audiobooków-superprodukcji takich jak Krzyżacy, Gra o Tron, Ojciec Chrzestny, Jan Karski, Karaluchy czy Blade Runner.

W dalszym ciągu trwa zbiórka, która umożliwi dźwiękową realizację całej świętej Księgi.

Projekt BIBLIA AUDIO superprodukcja można wspierać do soboty, 28 maja na stronie http://bibliaaudio.pl/

Szczegółowe informacje o projekcie oraz pierwsze fragmenty BIBLII AUDIO dostępne są pod poniższym linkiem:

http://media.bibliaaudio.pl/6326-ruszyly-prace-nad-udzwiekowieniem-najwazniejszej-ksiegi-swiata

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: