19 Styczeń, 2017

  • Instagram
Bibobit wystąpi przed Lucky Chops

Bibobit wystąpi przed Lucky Chops

6 i 7 maja zagra w Polsce zjawiskowa formacja Lucky Chops. Amerykanie zdobyli serca milionów użytkowników serwisu You Tube na całym świece i utorowali sobie drogę do największych sal koncertowych grając w korytarzach nowojorskiego metra.

Ich występ zarówno w Warszawie jak i Krakowie poprzedzi koncert grupy Bibobit.

Autorami projektu są Daniel Moszczyński i Bartek Pietsch – duet producencki, który inspiruje i jednoczy jazz, elektronika oraz hip-hop. To zespół, którego nie da się̨ opisać́ jednym zdaniem, ponieważ świadomie przekracza granice gatunkowe.

W singlowym debiucie Bibobitu wzięła udział Urszula Dudziak. Jesienią 2015 zaprezentowali drugi singiel pt. „Czasami”. Utwór doceniony został m. in. w Trzecim Programie Polskiego Radia i zadebiutował także na Liście Przebojów Trójki.

WARSZAWA 6.05.2016
klub Stodoła
godz. 18:00

KRAKÓW 7.05.2016
Rotunda Centrum Kultury
godz. 18:00

Ostatnie bilety na oba koncerty na  na www.LiveNation.pl

BILETYBILETY
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.