Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Bilety na Jamesa Blunta już w sprzedaży!

Nie tylko „You’re Beautiful” mają szansę usłyszeć wszyscy ci, którzy w marcu przyszłego roku wybiorą się na koncert Jamesa Blunta w Gliwicach. Bilety na to wydarzenie właśnie trafiły do sprzedaży.

W październiku Brytyjczyk wydaje nową płytę „Once Upon a Mind”. Krążek będzie promowany podczas przyszłorocznej europejskiej trasy koncertowej. Tym albumem James Blunt zapowiada powrót do swoich korzeni, czyli melodyjnych piosenek śpiewanych z towarzyszeniem gitary i całego bandu. Jako pierwszy do sieci trafił utwór „Cold”, który całkowicie potwierdza, że wokalista na razie zakończył flirt z muzyką elektroniczną.

Koncert, który odbędzie się 7 marca, z pewnością będzie kompilacją nowych i starszych piosenek artysty. Należy się zatem spodziewać osławionego „You’re Beautiful”, za którym sam artysta nie przepada, ale doskonale wie, że każda publiczność na niego czeka. Dlatego jest niemal pewne, że w Arenie Gliwice również on zabrzmi!

KUP BILET

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: