Nadchodzi CORNER SOFA BED EP!
CornerSofaBedEP (2)
Wrocławski kolektyw regime brigade hucznie zapowiada wydanie beat tape’u Corner Sofa Bed EP – będącego drugim tytułem w ich katalogu wydawniczym. To 5niepublikowanych dotąd utworów, które przygotowali związani z projektem producenci:Heisenbergs, Baby Meelo, HVZX, Rodas, Jaq Merner i Matt Peanut. Niech nie zwiedzie Was kanapowa stylistyka – zawartość EPki to wielowarstwowe, dynamicznie zmieniające się produkcje, dzięki którym trudno usiedzieć w miejscu. Materiał wypłynie (w dosłownym znaczeniu) już 3.06 podczas zaplanowanego release party na wrocławskiej BARBARCE, gdzie młodzi beatmakerzy zaprezentują specjalny showcase >> klik
 
Autorem komiksowej okładki obrazującej charakter wydawnictwa jest Klausinski, który ma na swoim koncie współpracę z takimi postaciami jak: Versace Chachi czy Bodega Bamz. Corner Sofa Bed EP już wkrótce pojawi się do odsłuchu w serwisach streamingowych i mediach społecznościowych regime brigade. Do usłyszenia!
PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)