Ultimate magazine theme for WordPress.

BOKKA zaprasza producentów na Planetę B!1 min read

0

20 kwietnia ukazał się trzeci album BOKKI zatytułowany „Life On Planet B”. Na płycie znalazło się 10 autorskich utworów, w tym najnowszy singiel zespołu – „Paper Fuse”, który BOKKA oddaje w ręce innych producentów! Na portalu ww.2track.pro wystartował konkurs na nową wersję piosenki.

Nagrodą główną w konkursie jest kultowy wzmacniacz gitarowy Roland Jazz Chorus o wartości 5000 zł. Ponadto najlepszy rework „Paper Fuse” zostanie wydany przez [PIAS] Poland & Eastern Europe w formie cyfrowej. Do wygrania także zestawy płyt i gadżetów BOKKI oraz półroczna subskrypcje TIDAL.

Album „Life On Planet B” ukazał się za sprawą [PIAS] Poland and Eastern Europe. Jest to następca „Don’t Kiss And Tell” z 2015 r. oraz debiutanckiego „BOKKA” z 2013 r. Najnowsza płyta grupy wymyka się gatunkowym kategoryzacjom. Bywa eteryczna i zmysłowa, to znów emanuje żywym pulsem i niekłamaną energią. BOKKA nie przestaje się rozwijać, pozostając jednym z najciekawszych reprezentantów rodzimej muzyki avant pop.

Na planecie B „często świeci słońce, a gdy zapada noc jest tak ciemno, że widać wszystkie gwiazdy. Tam czujemy się najbliżej kosmosu.”

Szczegóły konkursu na

www.2track.pro