BOLLYWOOD MASALA ORCHESTRA po raz pierwszy w Polsce!
Foto:https://www.facebook.com/events/1565551727070877

BOLLYWOOD MASALA ORCHESTRA po raz pierwszy w Polsce!

Bollywood Masala Orchestra w niezwykłym spektaklu muzycznym „The Spirit of India” wystąpi 24 czerwca we Wrocławiu!

bollywood masala orchestraIch występ odbędzie się ramach dwudniowej imprezy „WrocLove Fest – Noc Świętojańska 2016” organizowanej z okazji Święta Wrocławia.

Swój udział w tym festiwalu potwierdził już zespół AMADOU & MARIAM z Mali oraz projekt FANFARA TIRANA meets TRANSGLOBAL UNDERGROUND (Albania / Wlk.Brytania)

Bollywood Masala Orchestra jest nową wizją i nowym etapem w hinduskiej muzyce i tańcu prezentowanym na żywo, po raz pierwszy na światowych festiwalach. Bollywood Masala Orchestra zaprasza na muzyczną podróż przez Indie; z Rajasthanu do Bombaju. Wraz z 16 profesjonalnymi artystami na scenie, ten kolorowy spektakl zauroczy i poprowadzi Cię daleko w wir obrazów i dźwięków.

Bollywood Masala Orchestra to marzenie Rahisa Bharti, który zaprasza do świata muzyki, tańca, dynamicznego rytmu, a także duchowości, która w szczególny sposób obecna jest w Indiach. Od najmłodszych lat był zafascynowany bogatą tradycją oraz nowoczesnym brzmieniem swojego kraju.

Z 12-letnim doświadczeniem muzycznym Rahis Bharti podróżował po całym świecie, występując na prestiżowych festiwalach, salach koncertowych i wielu innych miejscach, prezentując różne muzyczne oblicza Indii.

Podczas spektaklu „The Spirit of India” widz poczuje ducha współczesnego „hinduskiego święta”, a pomoże mu w tym autentyczna orkiestra z bogatym instrumentarium, w którego skład wchodzą m.in: bęben basowy, werbel, puzon, tabla, dholak, harmonium i klarnet. Na scenie pojawią także śpiewacy, tancerze w barwnych strojach, akrobaci, połykacze ognia oraz inne niespodzianki.

Bollywood Masala Orchestra oddaje autentyczny smak Indii i gwarantuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich zmysłów.

24.06.16 godz 16.00 Pergola – Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
WrocLove Fest – Noc Świętojańska 2016
BOLLYWOOD MASALA ORCHESTRA (Indie)
FANFARA TIRANA meets TRANSGLOBAL UNDERGROUND (Albania / Wlk.Brytania)
AMADOU & MARIAM (Mali)

Bilety już wkrótce w sprzedaży!

Wydarzenie na facebooku.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: