BON IVER prezentuje „33 „God””!
Foto:Cameron Wittig & Crystal Quinn (mat. prasowe)

BON IVER prezentuje „33 „God””!

BON IVER prezentuje „33 „God””!

Bon Iver_credits_Cameron Wittig & Crystal Quinn
fot. Cameron Wittig & Crystal Quinn

22, A Million_Cover ArtLyric video do „33 „GOD” można obejrzeć pod tym adresem: https://youtu.be/6C5sB6AqJkM. Kompozycja została zarejestrowana w April Base Studios, w Fall Creek w stanie Wisconsin. Nowy krążek ukaże się na rynku 30 września nakładem wytwórni Jagjaguwar.

Grupa zaprezentowała premierowo nowy materiał podczas Eaux Claires Music & Arts Festival, który odbył się w Eau Claire – rodzinnym mieście Vernona. Na jesieni zespół wyrusza w trasę. Bon Iver zagra, między innymi, dwa koncerty w Berlinie (1, 2 listopada; Funkhaus).

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: