BOVSKA na Orange Warsaw Festival!
Foto:https://www.facebook.com/Bovska

BOVSKA na Orange Warsaw Festival!

BOVSKA na Orange Warsaw Festival!

bovska na orange warsaw festival

Bovska dołączyła do składu wykonawców na Orange Warsaw Festival i wystąpi na warszawskim Służewcu w dniu 04 czerwca.

Głównymi gwiazdami tegorocznego festiwalu są Lana Del Rey oraz Skrillex. Ponadto usłyszymy: Die Antwoord, Editors, Skunk Anansie, Tom Odell, MØ, Daughter, XXANAXX, Ten Typ Mes, Natalię Przybysz, Kaliber 44, Sorry Boys i Julię Marcell.

Orange Warsaw Festival 2016 odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.

Karnety dostępne w sprzedaży w cenach 379 PLN (dla klientów Orange 322 PLN). W sprzedaży także bilety jednodniowe w cenie 219 PLN (dla klientów Orange 186 PLN) oraz bilety ze zniżką dla dzieci.

23 maja cena karnetów wzrośnie do 399 PLN (dla klientów Orange 339 PLN) a cena biletów jednodniowych wzrośnie do 239 PLN (dla klientów Orange 203 PLN) i tak pozostanie już do drugiego dnia festiwalu – 4 czerwca.

Po raz pierwszy w historii będzie można kupić karnety na dwa festiwale, których partnerem jest Orange – Orange Warsaw Festival i Open’er Festival powered by Orange. Dla klientów Orange pakiet dwóch karnetów będzie miał promocyjną cenę.

Oficjalna strona Orange Warsaw Festival
Orange Warsaw Festival na Facebooku
Orange Warsaw Festival na Instagramie

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: