BOVSKA na Orange Warsaw Festival!

bovska na orange warsaw festival

Bovska dołączyła do składu wykonawców na Orange Warsaw Festival i wystąpi na warszawskim Służewcu w dniu 04 czerwca.

Głównymi gwiazdami tegorocznego festiwalu są Lana Del Rey oraz Skrillex. Ponadto usłyszymy: Die Antwoord, Editors, Skunk Anansie, Tom Odell, MØ, Daughter, XXANAXX, Ten Typ Mes, Natalię Przybysz, Kaliber 44, Sorry Boys i Julię Marcell.

Orange Warsaw Festival 2016 odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.

Karnety dostępne w sprzedaży w cenach 379 PLN (dla klientów Orange 322 PLN). W sprzedaży także bilety jednodniowe w cenie 219 PLN (dla klientów Orange 186 PLN) oraz bilety ze zniżką dla dzieci.

23 maja cena karnetów wzrośnie do 399 PLN (dla klientów Orange 339 PLN) a cena biletów jednodniowych wzrośnie do 239 PLN (dla klientów Orange 203 PLN) i tak pozostanie już do drugiego dnia festiwalu – 4 czerwca.

Po raz pierwszy w historii będzie można kupić karnety na dwa festiwale, których partnerem jest Orange – Orange Warsaw Festival i Open’er Festival powered by Orange. Dla klientów Orange pakiet dwóch karnetów będzie miał promocyjną cenę.

Oficjalna strona Orange Warsaw Festival
Orange Warsaw Festival na Facebooku
Orange Warsaw Festival na Instagramie

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.