BOVSKA wystąpi w piątek na Placu Społecznym!
Foto:wydarzenie facebook

BOVSKA wystąpi w piątek na Placu Społecznym!

BOVSKA wystąpi w piątek na Placu Społecznym!

Już w ten piątek na Placu Społecznym we Wrocławiu będziemy mogli usłyszeć na żywo Magdalenę Grabowską-Wacławek ukrywającą się pod pseudonimem BOVSKA. Będzie to kolejne wydarzenie organizowane w ramach Miejskiego Grania, które jest cyklem darmowych koncertów odbywających się w kilku miastach w Polsce i promujących trasę Męskiego Grania.

Wydarzenie na facebooku

BOVSKA to bardzo ciekawa postać na polskim rynku muzycznym i artystka wielu talentów: śpiewa, komponuje, pisze teksty ponadto projektuje grafiki i ilustracje, które możecie podziwiać tutaj i tutaj.

W marcu tego roku do sprzedaży trafił „Kaktus” czyli debiutancki album nagrany we współpracy z Janem Smoczyńskim (recenzja tutaj), którego pierwszy nakład rozszedł się w dwa dni po premierze. Utwory z „Kaktusa” mogliśmy usłyszeć w serialu TVN „Druga Szansa”. Album jak również inne gadżety projektu Bovskiej można nabyć w sklepie oficjalnej stronie tutaj.

Kilka dni temu swoją premierę miał teledysk do utworu „Składak”. Klip można obejrzeć tutaj:

Klip powstał dzięki funduszom zebranym poprzez platformę PolakPotrafi.pl.

Do zobaczenia na koncercie!!!
Piątek 29 lipca godz. 20:00
WSTĘP WOLNY!!!

Więcej informacji o BOVSKIEJ:
Facebook | Oficjalna strona | YouTube | Instagram | Spotify

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: