Ultimate magazine theme for WordPress.

Boxality – polecamy niezwykły taneczny spektakl

0

Boxality to pierwszy w Polsce performance w stylu off brodwayowskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku, mocna historia opowiedziana tańcem. Wyjątkowa okazja, żeby przeżyć niepokojący, prawdziwy spektakl taneczny z genialną chorografią Agustina Egurroli. Nowoczesna oprawa, z emocjonującą muzyką Smolika oraz największa inspiracja samego reżysera, czyli nieposkromiony zespół tancerzy wywodzących się z największej w Europie szkoły tańca Egurrola Dance Studiotworzą dzieło, które nie pozostawi Cię obojętnym.

Boxality to opowieść o ludzkich ograniczeniach, cierpieniu i miłości, ale przede wszystkim o cenie jaką płaci człowiek, gdy próbuje być inny, podąża w poszukiwaniu swojego szczęścia…

Obserwujemy to śledząc losy głównej bohaterki, która odważyła się porzucić swoją codzienność i ruszyć w drogę ku prawdziwej wolność. Doświadcza odtrącenia, samotności i bólu a czasem nawet agresji. Otaczający ją ludzie są dla niej bezlitośni i zobojętniali, ponieważ jako jedyna próbuje być inna. Zmuszona jest by ciągle biec, uciekać i szukać innej drogi. Jej droga staję się motywem nadrzędnym spektaklu pokazującym jej wytrwałość i determinację. Dostrzegamy, że jest niezwykła, pełna piękna i siły. Czy znajdzie swoją miłość i świat bez ograniczeń…Czy w ogóle istnieje taki świat?
Chcemy  zauroczyć widza efektownymi rozwiązaniami scenicznymi, pulsującą muzyką, zjawiskowym tańcem, ale też zostawić z otwartym,  nurtującym pytaniem: Czym jest wolność i co warto za nią oddać?  Jak być człowiekiem dzisiaj?

Zapraszamy na spektakle Boxality w Teatrze Palladium, ul. Złota 9, Warszawa:

  • 21 Listopada 2017, godz. 18:00, 20:30
  • 22 Listopada 2017, godz. 20:30
  • 12 Grudnia 2017, godz. 20:30
  • 13 Grudnia 2017, godz. 18:00, 20:30

Bilety dostępne na stronach: boxality.compalladium.plebilet.pleventim.pl,