Brit Floyd VIP Meet and Greet Soundcheck Experience.

Brit Floyd VIP Meet and Greet Soundcheck Experience.

LiveNation

unnamed

Masz już bilet na koncert Brit Floyd? Skorzystaj z okazji i weź udział w ekskluzywnej próbie dźwięku przed koncertem!

Z przyjemnością ogłaszamy nowy pakiet VIP Meet and Greet Soundcheck Experience – Upgrade na wszystkich koncertach Brit Floyd w 2016 roku! Każdy z gości po przybyciu na miejsce o 17:00 otrzyma specjalny laminat ze smyczą Brit Floyd VIP Meet and Greet Soundcheck Experience Upgrade. W pakiecie znajduje się również ekskluzywna możliwość przejrzenia oficjalnych upominków trasy i rozmowa przed rozpoczęciem koncertu. Posiadacze pakietu VIP zostaną następnie zaproszeni przez managera trasy Brit Floyd do sali koncertowej na prywatną próbę dźwięku. Muzycy Brit Floyd zagrają specjalnie dla posiadaczy pakietu VIP dwa klasyczne utwory Pink Floyd, których nie będzie można usłyszeć w czasie koncertu, a następnie zejdą ze sceny aby porozmawiać z gośćmi.

Muzycy chętnie porozmawiają z gośćmi VIP, podpiszą gadżety i za pozują do wspólnego zdjęcia. Fani Brit Floyd mogą oczekiwać, że to będzie bardzo osobiste i zapadające w pamięć doświadczenie!

UWAGA!
*Pakiet nie upoważnia do uczestnictwa w koncercie.
WAŻNY TYLKO Z BILETEM NA KONCERT.

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.