Brit Floyd VIP Meet and Greet Soundcheck Experience.

Brit Floyd VIP Meet and Greet Soundcheck Experience.

LiveNation

unnamed

Masz już bilet na koncert Brit Floyd? Skorzystaj z okazji i weź udział w ekskluzywnej próbie dźwięku przed koncertem!

Z przyjemnością ogłaszamy nowy pakiet VIP Meet and Greet Soundcheck Experience – Upgrade na wszystkich koncertach Brit Floyd w 2016 roku! Każdy z gości po przybyciu na miejsce o 17:00 otrzyma specjalny laminat ze smyczą Brit Floyd VIP Meet and Greet Soundcheck Experience Upgrade. W pakiecie znajduje się również ekskluzywna możliwość przejrzenia oficjalnych upominków trasy i rozmowa przed rozpoczęciem koncertu. Posiadacze pakietu VIP zostaną następnie zaproszeni przez managera trasy Brit Floyd do sali koncertowej na prywatną próbę dźwięku. Muzycy Brit Floyd zagrają specjalnie dla posiadaczy pakietu VIP dwa klasyczne utwory Pink Floyd, których nie będzie można usłyszeć w czasie koncertu, a następnie zejdą ze sceny aby porozmawiać z gośćmi.

Muzycy chętnie porozmawiają z gośćmi VIP, podpiszą gadżety i za pozują do wspólnego zdjęcia. Fani Brit Floyd mogą oczekiwać, że to będzie bardzo osobiste i zapadające w pamięć doświadczenie!

UWAGA!
*Pakiet nie upoważnia do uczestnictwa w koncercie.
WAŻNY TYLKO Z BILETEM NA KONCERT.

[su_button url=”http://www.livenation.pl/show/821946/brit-floyd-the-world-s-greatest-pink-floyd-show/Warsaw/2016-11-16/pl” background=”#ee300f” color=”#090909″ size=”6″ center=”yes” radius=”0″ icon=”icon: tags” icon_color=”#0c0b0b” desc=”KUP BILETY”][/su_button]

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: