BRITNEY SPEARS oraz G-Eazy wystąpią razem na tegorocznej gali MTV Video Music Awards!
Foto:mat. prasowe

BRITNEY SPEARS oraz G-Eazy wystąpią razem na tegorocznej gali MTV Video Music Awards!

BRITNEY SPEARS oraz G-Eazy wystąpią razem na tegorocznej gali MTV Video Music Awards!

Britney Press Photo 2016-106921637 smallBritney powraca na scenę VMA po 10 latach. Artystka zaśpiewa najnowszy singiel „Make Me…” feat. G-Eazy z najnowszej płyty “Glory”!

Ikona muzyki pop, Britney Spears po 10 latach ponownie wystąpi na scenie MTV Video Music Awards. Tegoroczna gala wręczenia prestiżowych nagród VMA 2016 odbędzie się w Madison Square Garden w Nowym Jorku w niedzielę 28 sierpnia. Artystka zapowiedziała, że na tę okazję przygotowuje wyjątkowy show i ma nadzieję, że zachwyci fanów. Britney po raz pierwszy wykona swój najnowszy singiel „Make Me…” (zobacz teledysk TUTAJ), a na scenie towarzyszyć jej będzie raper G-Eazy. Piosenka promuje dziewiątą płytę Britney pt. “Glory”, której premiera zaplanowana jest na 26 sierpnia (zamów album „Glory” – wersja podstawowa TUTAJ, a deluxe TUTAJ).

Kreatywna ekspresja artystyczna to lejtmotyw tegorocznej gali. Nawiązując do tej idei, Britney ogłosiła swój udział umieszczając na swoich profilach społecznościowych film wyreżyserowany przez nowatorskie duo – Radical Friend. Obraz można zobaczyć TUTAJ! Britney dotychczas otrzymała 28 nominacji i zdobyła 5 statuetek, a jej dotychczasowe występy na VMA przeszły do historii popkultury, m.in. występ z *NSYNC w 1999r. czy słynny pocałunek z Madonną z 2003r.

***
Więcej informacji o Britney Spears:
Oficjalna strona | Twitter | Facebook | YouTube

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: