Ultimate magazine theme for WordPress.

Brodka zaprasza na wirtualny spacer w Japonii w technologii 360°1 min read

Brodka po raz kolejny odwiedziła Japonię, tym razem na zaproszenie Instytutu Polskiego w Tokio. Podczas swojej wizyty postanowiła nagrać wyjątkowy materiał wideo w technologii 360 stopni. Pokazuje w nim uroki tego kraju i kulisy swojej podróży, a także fragmenty swoich występów. Materiał video został zrealizowany dzięki współpracy z marką Red Bull.

 

Foto: Pszemek Dzienis
Brodka o swojej podróży do Japonii:
„Wróciłam do miejsc, w których już byłam, więc była to dość sentymentalna podróż, ale też taka, która mi uświadomiła, że Japonia to kraj, w którym się naprawdę bardzo dobrze czuję i lubię tu spędzać swój wolny czas.
Postawiłam na miejsca, które lubię i chciałam odwiedzić raz jeszcze – Kyoto, piękne ogrody japońskie w Kanazawie, no i wreszcie miałam okazję pobyć dłużej w Tokio. Za pierwszym razem jakoś je pominęłam, byłam tak naładowana wszystkimi innymi miejscami, że Tokio wydawało mi się mocno industrialne, betonowe i zatłoczone, ale przyznam, że tym razem mnie absolutnie oczarowało. I myślę sobie, że gdybym miała się przeprowadzać do Japonii, to właśnie do Tokio.
Obejrzyj wirtualny spacer z Brodką w technologii 360 stopni.
Dla lepszych wrażeń rekomendujemy korzystanie ze smartfonów, a na komputerach z przeglądarki Chrome.

Montaż: Wojtek Chlebek
Muzyka: Kroki “Eyes”, Kroki “Devoted Flower”, Kroki “Cover Me”, Kroki “4292”