Ultimate magazine theme for WordPress.

„Byle chcieć”- nowy singiel od projektu KOLOROFONIA1 min read

0

„Byle chcieć”- nowość od projektu KOLOROFONIA.

KOLOROFONIA publikuje na swoim kanale nowy singiel, tym razem w zupełnie nowej formie. Zapowiadany jeszcze na Mikołajki utwór doczekał się swojej premiery w pierwszy dzień Świąt.

Moment opublikowania utworu okazał się być strzałem w dziesiątkę, gdyż w tym okresie większość odbiorców nie tylko bez trudu znalazła czas na sprawdzenie tej nowości, ale również przesłuchanie jej bez opuszczania karty odtwarzania, co dopiero YouTube zalicza jako odtworzenie. Na pewno skłania do tego użyta technika, czyli tzw. „lyric video”, bardzo udanie w tym przypadku imitujące karaoke.
To zaowocowało rekordowym, w porównaniu  do wcześniej publikowanych utworów odzewem pod filmem, co wskazuje, że ewentualny klip do niego byłby równie mile widziany.

Okładka do singla, której ostateczna wersja powstała już po zakończeniu montażu, to na nowo odtworzona jedna z plansz tytułowych do legendarnego programu telewizyjnego „Zrób to sam” Adama Słodowego, która nie tylko tematycznie koresponduje z tytułem piosenki, ale i doskonale puentuje efekt finalny, który powstał samodzielnie i dzięki użyciu współcześnie dostępnych narzędzi.

Autorem muzyki jest tradycyjnie Albert „TONTON AL” Toruński, a za całokształt odpowiada autor tekstu i pomysłodawca przedsięwzięcia pod nazwą KOLOROFONIA, czyli Michał „KOLO” Kisielewski.

Jest to kolejny i przedostatni utwór zapowiadający epkę 2K17.

Poprzednie single dostępne są na kanale.

Link do klipu: www.tiny.cc/byle-chciec