„CAN’T STOP THE FEELING!” Justina Timberlake’a od miesiąca na szczycie iTunes w Polsce!
Foto:mat. prasowe

„CAN’T STOP THE FEELING!” Justina Timberlake’a od miesiąca na szczycie iTunes w Polsce!

CAN'T STOP THE FEELING! (Original Song From DreamWorks Animation's Trolls) Album Artwork

Miesiąc temu Justin Timberlake udostępnił utwór – „CAN’T STOP THE FEELING!” promujący film „Trolle”. Od tego momentu świat dosłownie oszalał na jej punkcie.

W Polsce singiel od razu zdobył szczyt listy najpopularniejszych utworów w serwisie iTunes i od miesiąca okupuje #1 miejsce! Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że jest to jeden z największych hitów tego roku!

Fani artysty tworzą własne interpretacje teledysku. Polscy fani przygotowali film „Poland Can’t Stop The Feeling”, który można zobaczyć tutaj.

„CAN’T STOP THE FEELING!” to pierwszy singiel ze ścieżki filmowej z filmu „Trolle”, który 29 lipca ukaże się na winylu. Natomiast płyta ukaże się 23 września nakładem RCA Records.

Singiel „CAN’T STOP THE FEELING!” jest już dostępny w serwisach cyfrowych TUTAJ!

***
Więcej informacji o Justinie Timberlake’u:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: