„Capsize” – świeże, wakacyjne brzmienie duetu Frenship!
Foto:mat. prasowe

„Capsize” – świeże, wakacyjne brzmienie duetu Frenship!

„Capsize” – świeże, wakacyjne brzmienie duetu Frenship!

Press Shot

„Unikalnie świeże brzmienie, które łączy wyspiarski pop z produkcją inspirowaną latami 80., różnorodne wokale i zmysłowe melodie.” – Billboard

„FRENSHIP udowadnia, że potrafi stworzyć własny kawałek, który bez wątpienia znajdzie się na każdej letniej playliście 2016 roku.” – V Magazine

Frenship to pochodzący z Los Angeles duet tworzony przez Jamesa Sunderlanda oraz Bretta Hite’a. Zadebiutowali pod koniec 2015 wypuszczając serię remiksów i dwie własne kompozycje, ale to za sprawą singla „Capsize” stało się o nich głośno!

Frenship feat. Emily Warren_Capsize Single Art

Pobierz / posłuchaj singiel „Capsize” TUTAJ!

Utwór w niespełna dobę wspiął się na #1 zestawienia Hype Machine i #35 miejsce amerykańskiego zestawienia Top50 na Spotify! Równie dobrze został przyjęty przez słuchaczy w Europie, gdzie jest w Top100 najczęściej słuchanych nowości na Spotify (m.in. w Szwecji, Niemczech, Norwegii, Austrii). W oczekiwaniu na oficjalny teledysk, Frenship udostępnili lyric video, które można zobaczyć TUTAJ.

Premiera debiutanckiej EP-ki duetu zaplanowana jest na jesień.

***

Więcej informacji o Frenship:
Facebook | Twitter | SoundCloud

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: