Ultimate magazine theme for WordPress.

Centrala 57 prezentuje płytę „LIVE”!2 min read

0

Centrala 57 prezentuje płytę „LIVE”

Centrala 57 prezentuje swoją najnowszą płytę – album “LIVE”. Na krążku znajdują się najpopularniejsze utwory zespołu, a także premierowa piosenka pt. “Ostatni raz”. Płyta  została w całości zrealizowana w formie koncertowej, co nadaje jej wyjątkowego charakteru.

Zespół Centrala 57 ma zaszczyt zaprezentować swoją najnowszą płytę, na której wszystkie utwory zostały zarejestrowane podczas koncertu w Studio M Radia Opole 12 maja 2017 roku. Oprócz najbardziej znanych piosenek zespołu na krążku znaleźć można również premierowy utwór pt. “Ostatni raz”. To pierwsza tego typu składanka w dyskografii zespołu z Dolnego Śląska.

Realizacja płyty “LIVE” była dla mnie zupełnie nową przygodą w karierze. Stworzenie albumu z utworami granymi na żywo stawia przed każdym wykonawcą ogromne wyzwanie. Chciałem, żeby wszystkie osoby słuchające najnowszej płyty mogły poczuć się tak, jakby były obecne na koncercie razem z nami. Mam nadzieję, że udało nam się przekazać wyjątkowy klimat i koncertowe emocje. – mówi Paweł Tur – lider, gitarzysta i wokalista zespołu Centrala 57. Na płycie oprócz rockowych piosenek można znaleźć również nostalgiczne ballady.

– Różnorodność piosenek znajdujących się na płycie sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie, a fakt, że wszystkie utwory zarejestrowane zostały w wersjach koncertowych sprawia, że najnowszy album jest wyjątkowy w naszej dyskografii. – dodaje Paweł Tur.

Centrala 57 to trio z Wrocławia występujące obecnie w składzie: Paweł Tur (gitara, wokal), Rafał Krzywosz (gitara basowa) oraz Wojtek Sitnik (perkusja). Płyta “LIVE” to już szósty długogrający album w historii zespołu. Specjalnym bonusem znajdującym się na płycie jest utwór “Obudź ze mną nowy dzień”, który w całości jest autorską kompozycją Pawła Tura.

Najnowszą płytę zespołu Centrala 57 można zamówić za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej centrala57.pl, wypełniając formularz mieszczący się w dolnej części serwisu. Nowości z życia zespołu można śledzić na oficjalnym fanpage’u Centrali 57 (https://www.facebook.com/Centrala57) i oficjalnej stronie (centrala57.com.pl).