Ultimate magazine theme for WordPress.

Centrala 57 wystąpi podczas finału WOŚP w Dzierżoniowie i w Bystrzycy Kłodzkiej1 min read

fot. Kuba Nowak
0

Centrala 57 wystąpi podczas finału WOŚP w Dzierżoniowie

14.01.2018 roku zespół Centrala 57 zagra koncert podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godzinę 16:00.

Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie wystąpi dobrze znany na Dolnym Śląsku pop – rockowy zespół Centrala 57. Dzierżoniowska publiczność miała okazję poznać charyzmatyczne trio podczas ubiegłorocznego koncertu w ramach poprzedniego finału imprezy. Podczas niedzielnego koncertu usłyszymy największe przeboje zespołu – “Małe miasteczka” , “Mamy siebie”, a także najnowsze kompozycje z bogatego repertuaru zespołu. – Bardzo miło wspominam ubiegłoroczny koncert w ramach 25. finału WOŚP na rynku w Dzierżoniowie. Publiczność była wspaniała i mam nadzieję, że podczas niedzielnego koncertu również będzie się z nami doskonale bawić. – mówi Paweł Tur – założyciel, gitarzysta i wokalista zespołu.

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą niedzielę (14.01.2018 r.) podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Dzierżoniowie o godzinie 16:00.  Nowości z życia zespołu można śledzić na fanpage’u Centrali 57 (https://www.facebook.com/Centrala57) i oficjalnej stronie (centrala57.com.pl).