Ultimate magazine theme for WordPress.

Centrala 57 wystąpi w klubie Alternatywa w Malborku

0

Już w najbliższą sobotę – 27 stycznia 2018 roku, w klubie Alternatywa wystąpi Gwiazda Dolnego Śląska, zespół Centrala 57. Będzie to pierwszy występ żywiołowego tria w Malborku. Publiczność usłyszy same największe przeboje z repertuaru zespołu, jak i najnowsze kompozycje kapeli. Centrala 57 to trio z Wrocławia, które obecnie wykonuje nowocześnie brzmiącą muzykę pop – rockową.

Już nie mogę się doczekać najbliższego koncertu w Malborku. Będzie to zarazem nasz pierwszy występ w tym mieście. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na sobotni koncert do klubu Alternatywa. – mówi Paweł Tur –
założyciel, gitarzysta, wokalista i frontman zespołu Centrala 57.

W zeszłym roku ukazała się najnowsza płyta zespołu zawierająca nagrania w wersji koncertowej. Piosenki z tej płyty będzie można właśnie usłyszeć podczas sobotniego koncertu.

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą sobotę (27.01.2018 r.) w klubie Alternatywa w Malborku o godzinie 20:00. Bilety do nabycia w lokalu.

Nowości z życia zespołu można śledzić na fanpage’u Centrali 57 (https://www.facebook.com/Centrala57) i oficjalnej stronie (centrala57.com.pl).