Centrala 57 wystąpi na koncercie charytatywnym w Kłodzku!
Foto:https://www.facebook.com/events/1660335007560343/

Centrala 57 wystąpi na koncercie charytatywnym w Kłodzku!

Centralę 57 będzie można usłyszeć w sobotę, 27 lutego o godzinie 19:30 w czasie specjalnego koncertu dla Adriana w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

W najbliższą sobotę w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji zostanie zorganizowana akcja charytatywna dla Adriana – podopiecznego Interact Club i Rotary Polanica. W czasie koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka funduszy na rehabilitację. W akcję charytatywną włączył się zespół Centrala 57, który już w najbliższą sobotę zagra specjalny koncert dla Adriana.

Centrala 57 to trio w składzie: Paweł Tur (wokal, gitara), Robert Borowski (gitara basowa) i Wojtek Sitnik (perkusja). Zespół wykonujące obecnie nowocześnie brzmiącą muzykę pop – rockową. Utwory zespołu to kompozycje Pawła Tura do tekstów: Adama Polańskiego, Jacka Telusa, Kacpra Szuby, Wojciecha Nowaka i Pawła Tura. Zespół nagrał pięć płyt studyjnych, a do najbardziej rozpoznawalnych piosenek zaliczają się: “Małe miasteczka” i “Mamy siebie”. W 2013 roku zespół Centrala 57 został laureatem Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i akcji charytatywnej. Wydarzenie na facebooku.

Więcej o Centrali 57:
Oficjalna strona
Facebook
YouTube
Instagram

Ostatniej EPki Centrali 57 „Young and wild and free” można posłuchać tutaj:

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: