Ultimate magazine theme for WordPress.

Centrala 57 wystąpi w poznańskim Alligatorze

0

15.12.2017 roku zespół Centrala 57 wystąpi z koncertem w poznańskim klubie Alligator. Kapela z Dolnego Śląska dała się zapamiętać lokalnej publiczności w czasie swoich poprzednich występów w Poznaniu. Rozpoczęcie koncertu przewidziane jest na godzinę 21:00.

 

Centrala 57 to żywiołowe trio z Wrocławia, które już niejednokrotnie miało okazję występować na deskach poznańskiego klubu Alligator. Styl muzyczny zespołu określany jest mianem nowocześnie brzmiącej muzyki pop – rockowej. Jak zapewnia Paweł Tur – założyciel, gitarzysta, wokalista i frontman zespołu, formacja muzyczna zaprezentuje w czasie koncertu swoje największe przeboje oraz nowe piosenki ze swojego bardzo bogatego repertuaru. – Podczas koncertu w klubie Alligator publiczność usłyszy między innymi dobrze znane “Małe miasteczka”, “Mamy siebie”, a także naszą najnowszę piosenkę pt. “Ostatni raz”. Poznańska publiczność jest wyjątkowa, znakomicie się bawi i przekazuje nam niepowtarzalną energię. Już nie mogę się doczekać grudniowego koncertu w Poznaniu. – mówi Paweł Tur.

 

Centralę 57 będzie można usłyszeć już 15.12.2017 roku (piątek) o godzinie 21:00 w klubie Alligator w Poznaniu. Bilety dostępne do nabycia w klubie. Nowości z życia zespołu można śledzić na fanpage’u Centrali 57 ( https://www.facebook.com/Centrala57 ) i oficjalnej stronie ( centrala57.com.pl ).