Centrala 57 zagra koncert podczas Dni Międzylesia
Foto:Kuba Nowak (mat. prasowe)

Centrala 57 zagra koncert podczas Dni Międzylesia

04.06.2016 roku zespół Centrala 57 zagra koncert w Międzylesiu. Jedną z głównych atrakcji XXII Dni Międzylesia będzie występ popowo-rockowego zespołu z Dolnego Śląska.

fot3
Kuba Nowak (mat. prasowe)

Już w najbliższy weekend będą miały miejsce obchody XXII Dni Międzylesia. Organizatorzy na cztery dni imprezy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Oprócz aktywności fizycznej i pokazu starych samochodów zostaną zorganizowane również koncerty muzyczne. W sobotę o godzinie 20:00 będzie można usłyszeć doskonale znany w całej Kotlinie Kłodzkiej popowo-rockowy zespół Centrala 57.

Zespół jest znakomicie znany. Niejednokrotnie występował w Kotlinie Kłodzkiej. Aktualny skład zespołu to trio – gitara, bas i perkusja, a muzykami zespołu są: Paweł Tur, Robert Borowski i Wojtek Sitnik. Do najbardziej znanych piosenek zespołu Centrala 57 zaliczają się: “Małe miasteczka” , “Mamy siebie” i najnowszy utwór zespołu pt. “Tyle marzeń”, którego teledysk w ostatnich dwóch miesiącach osiągnął liczbę ponad 10 000 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube.

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą sobotę ( 04.06.2016 r. ) o godzinie 20:00 podczas koncertu na XXII Dniach Międzylesia.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: