24 Październik, 2016

  • Instagram
Centrala 57 zagra koncert podczas Dni Namysłowa 2016
Photo Credit To mat. prasowe

Centrala 57 zagra koncert podczas Dni Namysłowa 2016

18.06.2016 roku zespół Centrala 57 zagra koncert podczas Dni Namysłowa. Sobotnia impreza zostanie zorganizowana na błoniach w w Namysłowie.

fot3 small
fot. Wojciech Nowak (mat. prasowe)

Podczas drugiego dnia obchodów święta miasta na błoniach w Namysłowie (18.06.2016 r.) tuż przed zespołem KULT wystąpi Centrala 57 – trio z Dolnego Śląska. Zespół powstał w 2007 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty – Pawła Tura. Trzon grupy muzycznej stanowi trio (gitara, bas i perkusja). Centrala 57 w 2013 roku została laureatem Muzycznej Bitwy Radia Wrocław jako najlepszy zespół rockowy Dolnego Śląska. Centrala 57 wykonuje kompozycje Pawła Tura do tekstów: Adama Polańskiego, Jacka Telusa, Kacpra Szuby, Wojciecha Nowaka i Pawła Tura. W latach 2007-2010 Centrala 57 wykonywała kompozycje zbliżone do stylistyki bluesowej. Obecnie zespół wykonuje nowocześnie brzmiącą muzykę z pogranicza rocka i modern rocka. Zespół nagrał pięć płyt studyjnych i zrealizował teledyski do sześciu swoich największych przebojów. Do najbardziej rozpoznawalnych piosenek Centrali 57 zaliczają się: “Małe miasteczka”, “Mamy siebie” i najnowszy utwór pt. “Tyle marzeń”. Teledysk do piosenki “Małe miasteczka” został nagrany na ulicach Namysłowa. Od 18 sierpnia 2014 roku zespół występuje w składzie: Paweł Tur (gitara i wokal), Robert Borowski (bas) i Wojciech Sitnik (perkusja).

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą sobotę ( 18.06.2016 r. ) tuż przed zespołem KULT na błoniach w Namysłowie podczas trzydniowych obchodów Dni Miasta.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

About The Author

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Related posts