Centrala 57 zagra koncert podczas Dni Namysłowa 2016
Foto:mat. prasowe

Centrala 57 zagra koncert podczas Dni Namysłowa 2016

18.06.2016 roku zespół Centrala 57 zagra koncert podczas Dni Namysłowa. Sobotnia impreza zostanie zorganizowana na błoniach w w Namysłowie.

fot3 small
fot. Wojciech Nowak (mat. prasowe)

Podczas drugiego dnia obchodów święta miasta na błoniach w Namysłowie (18.06.2016 r.) tuż przed zespołem KULT wystąpi Centrala 57 – trio z Dolnego Śląska. Zespół powstał w 2007 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty – Pawła Tura. Trzon grupy muzycznej stanowi trio (gitara, bas i perkusja). Centrala 57 w 2013 roku została laureatem Muzycznej Bitwy Radia Wrocław jako najlepszy zespół rockowy Dolnego Śląska. Centrala 57 wykonuje kompozycje Pawła Tura do tekstów: Adama Polańskiego, Jacka Telusa, Kacpra Szuby, Wojciecha Nowaka i Pawła Tura. W latach 2007-2010 Centrala 57 wykonywała kompozycje zbliżone do stylistyki bluesowej. Obecnie zespół wykonuje nowocześnie brzmiącą muzykę z pogranicza rocka i modern rocka. Zespół nagrał pięć płyt studyjnych i zrealizował teledyski do sześciu swoich największych przebojów. Do najbardziej rozpoznawalnych piosenek Centrali 57 zaliczają się: “Małe miasteczka”, “Mamy siebie” i najnowszy utwór pt. “Tyle marzeń”. Teledysk do piosenki “Małe miasteczka” został nagrany na ulicach Namysłowa. Od 18 sierpnia 2014 roku zespół występuje w składzie: Paweł Tur (gitara i wokal), Robert Borowski (bas) i Wojciech Sitnik (perkusja).

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą sobotę ( 18.06.2016 r. ) tuż przed zespołem KULT na błoniach w Namysłowie podczas trzydniowych obchodów Dni Miasta.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: