Centrala 57 zagra koncert podczas imprezy Motoserce w Bardzie!
Foto:mat. prasowe

Centrala 57 zagra koncert podczas imprezy Motoserce w Bardzie!

Centrala 57 zagra koncert podczas imprezy Motoserce w Bardzie

centrala 57 motoserce fot1
fot. Wojciech Nowak (mat. prasowe)

W najbliższą sobotę 07 maja 2016 na rynku w Bardzie odbędzie się impreza z cyklu Motoserce. Oprócz zaplanowanych przez organizatorów wielu atrakcji zostanie przeprowadzona również zbiórka krwi. W akcję włączył się zespół Centrala 57, który zagra przebojowy koncert podczas Motoserce 2016 na rynku w Bardzie.

Centrala 57 to świetnie znane muzyczne trio rodem z Kotliny Kłodzkiej. Koncert Pawła Tura, Roberta Borowskiego i Wojtka Sitnika zawsze jest gwarancją żywiołowego występu i znakomitej zabawy. Centrala 57 wykonuje obecnie nowocześnie brzmiącą muzykę pop – rockową. W kwietniu miała miejsce premiera teledysku do najnowszej piosenki zespołu pt. “Tyle marzeń”.

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą sobotę ( 07.05.2016 r. ) o godzinie 18:00 podczas imprezy Motoserce 2016 na rynku w Bardzie.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: