Centrala 57 zagra koncert podczas pikniku motocrossowego w Ziębicach
Foto:mat. prasowe

Centrala 57 zagra koncert podczas pikniku motocrossowego w Ziębicach

Centrala 57 zagra koncert podczas pikniku motocrossowego w Ziębicach

centrala 57 ziębice fot5
fot. Wojciech Nowak

21.05.2016 roku zespół Centrala 57 zagra koncert podczas odbywającego się w Ziębicach II pikniku motocrossowego. Sobotnia impreza zostanie zorganizowana na torze w Ziębicach obok stadionu miejskiego.

W najbliższą sobotę na torze w Ziębicach nieopodal stadionu miejskiego odbędzie się II piknik motocrossowy. Na sobotnią imprezę Ziębicki Klub Sportowy “Orion” przygotował wiele atrakcji związanych z pokazami motocrossowymi, a o godzinie 19:00 przewidziany jest koncert zespołu Centrala 57.

Centrala 57 to bardzo dobrze znane muzyczne trio z Kotliny Kłodzkiej. Muzycy z Centrali 57 zawsze podczas występu dają sto procent z siebie, co jest gwarantem znakomitej zabawy. Centrala 57 wykonuje nowocześnie brzmiącą muzykę pop – rockową. Najbardziej rozpoznawalne piosenki Centrali 57 to: “Małe miasteczka” , “Mamy siebie” i najnowszy utwór zespołu pt. “Tyle marzeń”, do którego zespół niedawno nagrał teledysk.

Więcej o Centrali 57:
Oficjalna strona | Facebook | YouTube | Instagram | Google+

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: mat prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: