Centrala 57 zagra koncert podczas Dnia św. Floriana w Bystrzycy Kłodzkiej
Foto:mat. prasowe

Centrala 57 zagra koncert podczas Dnia św. Floriana w Bystrzycy Kłodzkiej

Centrala 57 zagra koncert podczas Dnia św. Floriana w Bystrzycy Kłodzkiej

centrala 57 zagra koncert
Foto: Daniel Stanisławski (mat. prasowe)

01.05.2016 roku zespół Centrala 57 zagra koncert podczas odbywającego się w Bystrzycy Kłodzkiej Dnia Świętego Floriana. Dobrze znany w całej Kotlinie Kłodzkiej zespół wystąpi o godzinie 16:30 na placu rekreacyjnym naprzeciwko Hotelu Abis.

W najbliższą niedzielę w Bystrzycy Kłodzkiej odbędą się coroczne obchody związane z Dniem św. Floriana. Wśród licznych atrakcji odbywających się w ten dzień, organizatorzy przewidzieli występ dobrze znanego w całej Kotlinie Kłodzkiej zespołu Centrala 57.

Centrala 57 jest doskonale znanym muzycznym zespołem, który niejednokrotnie występował w Kotlinie Kłodzkiej. Paweł Tur ( gitara, wokal ), Robert Borowski ( gitara basowa ) i Wojtek Sitnik ( perkusja ) dali się wielokrotnie zapamiętać podczas żywiołowych występów podczas koncertów między innymi w Bystrzycy Kłodzkiej. Centrala 57 wykonuje obecnie nowocześnie brzmiącą muzykę pop – rockową. W kwietniu tego roku miała miejsce premiera teledysku do najnowszej piosenki zespołu pt. “Tyle marzeń”.

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższą niedzielę ( 01.05.2016 r. ) o godzinie 16:30 podczas Dnia Świętego Floriana naprzeciwko Hotelu Abis w Bystrzycy Kłodzkiej.

Więcej o Centrali 57:
Oficjalna strona | Facebook | YouTube | Spotify | Instagram | Google+

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: