Centrala 57 zagra z WOŚP w Dzierżoniowie!
Foto:Daniel Stanisławski (mat. prasowe)

Centrala 57 zagra z WOŚP w Dzierżoniowie!

fot. Daniel Stanisławski

15.01.2017 roku zespół Centrala 57 zagra koncert podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdę Dolnego Śląska będzie można usłyszeć od godziny 17:00.

W tym roku razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Dzierżoniowie zagra znany zespół pop – rockowy Centrala 57. Na dzierżoniowskim rynku zabrzmią największe przeboje Centrali 57, a także nowe piosenki z repertuaru zespołu. Kapela wywodzi się z Kotliny Kłodzkiej, a założycielem, frontmanem, gitarzystą i zarazem wokalistą zespołu jest niespotykanie utalentowany muzyk – Paweł Tur. Koncerty zespołu Centrala 57 od wielu lat gormadzą liczne grono osób, lubiących doskonałą muzykę. W ubiegłym roku odbyła się premiera teledysku do utworu pt. “Tyle marzeń”.

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w niedzielę 15.01.2017 roku, podczas specjalnego koncertu towarzyszącemu 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na dzierżoniowskim rynku. Nowości z życia zespołu można śledzić na fanpage’u Centrali 57 ( https://www.facebook.com/Centrala57 ) oraz na oficjalnej stronie ( centrala57.com.pl )

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: