Chemia wystąpi jako support Bring Me The Horizon

Chemia wystąpi jako support Bring Me The Horizon

Już 14 czerwca w Stołecznej Stodole.

 

Rozkład godzinowy koncertu*:
18.00 – otwarcie klubu
19.30 – Chemia
20.45 – Bring Me The Horizon
*Wszelkie harmonogramy mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom.


Chemia zapowiada energetyczne show składające się głównie z utworów pochodzących z ostatniej płyty „Let Me”, który został wydany we wrześniu ubiegłego roku. Album, pełen energetycznych riffów,które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów, powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce. Koncertowa promocja „LET ME” rozpoczęła się serią koncertów w Polsce, gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W Europie zespół promował LET ME, występując u boku zespołu SKINDRED. W lutym 2016 roku album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Chemia na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.

Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie „Teraz Najlepsi 2015” w miesięczniku Teraz Rock, a w plebiscycie Antyradia zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu! Singiel I love you so much Chemii został wybrany zdaniem słuchaczy jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w Trójkowy Budzik Radiowej Trójki!!!

Zobacz single promujące płytę ‚LET ME’.

Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane: