CHEVELLE – rockowi weterani przedstawiają 8. album studyjny!
Foto:mat. prasowe

CHEVELLE – rockowi weterani przedstawiają 8. album studyjny!

Chevelle small

Chevelle – jedna z najsłynniejszych amerykańskich kapel rockowych – powraca z nowym krążkiem. Obchodzący niedawno 20-lecie działalności rockmani 8 lipca wydali ósmy w karierze album ‘The North Corridor’, który w formie cyfrowej można nabyć m.in. TUTAJ. Wersja na płycie CD ukaże się w sierpniu.

Poprzednia płyta Chevelle – La Gargola – zadebiutowała na 3. miejscu Billboard Top 200 i była największym komercyjnym osiągnięciem zespołu. Nowy materiał nagrany został z tym samym producentem – Joe Barresi’m (Queens Of The Stone Age, Coheed and Cambria) a promuje go singiel „Joyride (Omen)” (posłuchaj TUTAJ). W ramach promocji tego wydawnictwa Chevelle wyruszyli właśnie w trasę koncertową z inna legendą alternatywy, grupą Bush, a także pojawią się na licznych muzycznych festiwalach.

Chevelle_TheNorthCorridor_cover

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: